Tead seda tunnet, kui soovid enda tootele lahedat pakendit, aga ei tea kust alustada? Millised on võimalused, milline pakend sobib minu tootele kõige paremini? Küsimusi on lõputult, eks?

Tegime su elu lihtsamaks. Allolevas artiklis loetleme kõige tüüpilisemad pakenditüübid.

Transpordipakend

Transpordipakendite peamine eesmärk on kaitsta toodet transpordil. Lisaks peaks see aitama ka teie brändi mainet edasi anda.

Pakendi paneb proovile näiteks ilmast tingitud niiskus ja temperatuuri kõikumisest kuni inimlike vigadeni, nagu pakendi kukkumine või kokkupõrge. Kui tarnite välismaale, võib teie pakend pika teekonna jooksul kokku puutuda mitmesuguste probleemidega, nagu õhurõhu muutused, hõõrdumine või kokkusurumine.

Toodet tuleb kaitsta varguste eest. Transpordipakend peab olema piisavalt vastupidav, et taluda kõiki transpordiraskusi. Kui see on habras, suurendab see ainult transpordi ajal kahjustamise tõenäosust.

Tutvu toodetega

Kõva karp

Kõva karp on üks eksklusiivsemaid viise oma toote esitlemiseks, ent ka kõige kallim. Kõva karp võib olla kaas- ja põhi tüüpi, kraega karp, magnetiga eest avatav või näiteks box/sleeve tüüpi. Need on teatud tüüpi tugevad paberipõhised karbid, mis on valmistatud suure paksusega (tavaliselt 2–3 mm) puitlaastplaadist, mis on kaetud atraktiivse eripaberiga.

Kõvad karbid on tipptasemel pakkimisvõimalus, mida kasutatakse sageli lauamängude, ehete ja kingituste tegemisel.

Lisaks on kõval pakendil luksuslik tunne, mis parandab teie klientide “unboxing” kogemust ja annab teile rohkem võimalusi tugeva kaubamärgi narratiivi väljatöötamiseks.

Pappkast

Pappkarbid on äärmiselt lihtne, kuid tõhus viis toodete pakendamiseks. Papp on väga vastupidav ja võib kaitsta tooteid transportimise ajal. Üks peamisi tegureid, mis heidutab paljusid ettevõtteid otsima oma toote täiendamiseks õigeid pakkekarpe, on nende kulud

Kinkepakend

Kinkepakendid on parim viis erilistel puhkudel kingituste pakkimiseks. Need annavad kingitustele elegantse välimuse ja avaldavad kindlasti muljet.

Kinkepakendid on kõrgekvaliteedilised pakendid, mis koosnevad mitmesugustest materjalidest, nagu paber, kangas, nahk, puit, plast jne. Kinkekarp sobib kõrgekvaliteediliste kaupade pakendamiseks, nagu ehted, kosmeetika, toit ja rõivad, kuna see hõlmab käsitsi valmistamist, pinnatöötlust ja järeltöötlust.

Tutvu toodetega